Cafe Sabor Hakkında

Cafe Sabor İstanbul'da kurulan kaliteli, doğal, taze kahvede uzmanlaşmış bir kafeteryadır. Kahve konusunda tutkulu bir ekibiz.

Özenle toplanan kahve çekirdekler en uyumlu şekilde harmanlanarak kavrulmakta ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Tam otomatik espresso makinesi ve manuel espresso makinesi kombinasyonuyla en iyi sonucu almaktayız. Bu sayede; kafemizde her zaman aynı tat, kıvam, oran ve sıcaklık'ta kahve içebilirsiniz. Kullandığımız espresso makinelerinde sürprizlere yer yoktur. Cafe Sabor olarak müşterilerimiz için temiz, en üst seviyede hijyeni sağlanmış ve fresh bir ortam oluşturmayı hedefliyoruz. 

Cafe Sabor Sanal Mağaza, evinizin konforlu ortamından ayrılmadan birinci sınıf ürünlere ve ayrıcalıklı müşteri hizmetlerine erişebileceğiniz, sektör trendlerini belirleyen bir online mağazadır. Sanal alışveriş deneyimini sürekli geliştirmek ve iyileştirmek isteyen, yenilikçi ve ileri görüşlü profesyonellerden oluşan bir ekibiz.
Kalitenin yeni adresi haline gelen online mağazamızda sürekli olarak her bütçeye uygun harika ürünler sunuyoruz. Ürünlerimize göz atın ve hemen alışverişe başlayın.